Bercy häid otsuseid juba kritiseeriti - المعرفة

Bercy häid otsuseid juba kritiseeriti

Bercy häid otsuseid juba kritiseeriti
جوجل بلس

See oli veidi üle aasta tagasi: seistes silmitsi ehitusmaterjalide tarneraskustega, teatas majandus-, rahandus- ja majandusminister 14. juunil 2022 ringkirja saatmisest kõikidele riigi ostjatele, et mitte kohaldada viivist. VSE-dele-VKEdele ehitussektoris, “kriisikomitee” loomine, et tõstatada küsimusi “ebanormaalne käitumine” ärivahendaja Pierre Pelouzet’i juhtimisel ja “sektori vahendamise” loomisel selle šoki leevendamiseks.

Ehitusmaterjalide kriis: kas valitsus ja ehitustööstus nõustuvad?

Suutmatus India terasetootjate kallal tegutseda…

Kolmteist kuud hiljem on majanduskriis kaasnenud energiakriisiga Ukraina sõjaga ja aeg on käes. Ärivahendaja soovib kogu väärtusahelaga ülesvoolust allavooluni “Mõjutada kõiki otsustajaid” kandes üldised soovitused solidaarsustavad pingetega silmitsi seistes pakkumise, logistika, tooraine, energiahindade, hindade volatiilsuse osas…”.

„Ma ei saa tegutseda India terasetootjate ega Ukraina sõja pärast, aga ma saan proovi ühendada tootjad, turustajad, käsitöölised ja lõpptarbijad, nagu kinnisvaraarendajad ja sotsiaalmaaomanikud”, usaldas Pierre Pelouzet paar päeva tagasi Galerii.

Seda on tehtud alates 11. juulist 2022. Väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete, kaubanduse, käsitöö ja turismi eest vastutava ministri delegaadi Olivia Grégoire, kõrge ametniku ja enamiku esindusorganisatsioonide parafeerisid Bercys heade tavade deklaratsiooni.

… küsimus on selles, kuidas aidata valdkonna tegijaid nende ärisuhetes

Eesmärk on kahekordne: aidata mängijaid väljakul “Praeguse kriisi tagajärgede paremaks juhtimiseks kahepoolsetes kaubandussuhetes ettevõtete vahel ja projektiomanikega” ja “piirata selle erandliku konteksti mõju aktiivsuse ja tööhõive säilitamiseks, hinnates korrapäraselt nende rakendamist”.

Üksikasjalikumalt on tegemist tarneväljavaadete kohta usaldusväärsele teabele juurdepääsu võimaldamise ja levitamisega, õiglase kohtlemise tagamisega kliendi ja tarnija suhetes, hinnatõusu edasikandmisega turgudel, lepingu täitmise tingimuste kehtestamise või lepingu täitmise tähtaegade pikendamise või peatamisega. .

“Heade kavatsuste deklaratsioon ilma uue elemendi või siduva jõuta”

Vaevalt allkirjastatud dokument on juba pälvinud saalis viibinute kriitikat nii ehitustööstuse kui ka avalike tööde poolelt. Selles valdkonnas oleks riikliku avalike tööde ja maastikumeistrite koja (CNATP) president soovinud, et sidusrühmad tegeleksid eraturgudega, mitte ainult avalike turgudega.

“Peame endiselt töötama, et oma ettevõtteid ja töökohti säilitada,” ütles Françoise Despret.

Riiklik Avalike Tööde Föderatsioon (FNTP) on samuti ratifitseerinud “aga tekkis küsimus” tunnistas selle peadirektor.

„See on heade kavatsuste deklaratsioon ilma uue elemendi või siduva jõuta. Ootame konkreetsemaid meetmeid. Meil on oht saada inflatsioon ja majanduslangus. langes Julien Guez.

“Mõnede” “õõnsus”

Ehitusvaldkonnas tervitas Prantsuse Föderatsiooni (FFB) president Olivier Salleron pärast eelmise aasta väga skeptilist suhtumist “esimene kivi hoonesse” enne kui unistate valjuhäälselt “Riiklikust Ehitusnõukogust”, nagu näiteks tööstuses eksisteerib.

vastupidi, tema kolleeg Käsitöö ja Väikeste Ehitusettevõtete Konföderatsioonist (CAPEB) Jean-Christophe Repon keeldub hetkel oma nime paberile kinnitamast. Ta on juba sõlminud lepingu tarnijatega, nagu Saint-Gobain, ja end deklareerinud “rahulolematu” kohta “närvilisus” kohta “mõned” etteteatamistähtaegadel. Ehk siis ettevõtete hinnatõusust teavitamise tähtajad.

Assises de la Constructionist kooliaasta alguseni

Vastuseks kiitles kõrgem riigiametnik Pierre Pelouzet “tasakaalustatud tekst, arenev tekst”.

“See on oluline signaali ja eeskujuna teistele sektoritele”, lisas minister Olivia Grégoire.

Viimane kinnitas ka Assises de la Construction omamist kooliaasta alguses, mille järel võidakse võtta meetmeid. “esitatud või isegi kantud” 2023. aasta finantsarves.

Ostujõu taastamiseks ootab ehitussektor eelkõige lihtsustamist