[ Mercato ] Cheick Doucouré läks ametlikult RC Lensist üle Crystal Palace'i - المعرفة

[ Mercato ] Cheick Doucouré läks ametlikult RC Lensist üle Crystal Palace’i

Cheick Doucoure avec le ballon
جوجل بلس

See on ametlik: Kontrollige Doucoure’i Jäta ta RC objektiiv Crystal Palace jaoks. Üleminek registreeritakse nüüd kahe klubi vahel, mängija on saanud tööloa.

Saabus kell RC objektiiv aastal 2018 Jean-Marc Guillou Akadeemiast 18-aastaselt, Kontrollige Doucoure’i Kiiresti kehtestas end profirühmas ja on kogenud lineaarset edenemist, et jõuda viimastel hooaegadel Ligue 1 tasemele, mis võib ainult kadedust tekitada. Seetõttu liitus ta Crystal Palace’iga, klubiga, millega ta oli mitu nädalat tagasi kokku leppinud, kaalul 5-aastase lepinguga. Pärast pikki arutelusid objektiiv ja Londoni juhid leidsid lõpuks ühise keele. a Võidusõit saaks operatsiooniga tagasi 22,6 miljonit eurot (+5 miljonit boonust), säilitades samal ajal 15% mängija vara, samas kui 30% summast läheb Jean-Marc Guillou akadeemiale.

Cheick Doucouré oma uutes värvides. Foto: Crystal Palace

Peadirektor Arnaud Pouille ütles klubi veebisaidil avaldatud avalduses: “Lisaks sellele, et rõhutasin klubi rekordoperatsiooni, mis annetab märkimisväärse osa Jean-Marc Guillou akadeemiale, tahtsin ma tervitada Cheicki meeleseisundit ja väärtusi, kes nimetab end “klubi pojaks”. Rühma “vanade” hulgast lahkub kõige rohkem mängijaid. Cheick saabus 2017-18, meie projekt oli siis pooleli. Sellel on täielik ja üllas koht RC-objektiivi ajaloos ja selle hiljutises taaselustamises. Ja täname teda nagu kõiki tema meeskonnakaaslasi. Tahaksin Cheicki kaudu õnnitleda kõiki klubi meeskondi. Kui tema tõusutrajektoor on tema töö ja mentaliteedi vili, tõstab see esile ka kõigi nende panuse, kes mängijatega koos töötavad ja on suutnud optimeerida selle mängija tohutut potentsiaali, keda ei unustata. »

Crystal Palace’i mänedžer, Bluesi endine maailmameister Patrick Vieira oli selle prioriteediks seadnud. Crystal Palace saavutas eelmisel hooajal 12. koha ja tal on ambitsioonid kiiresti Euroopa kohtadele jõuda. Kontrollige Doucoure’i mängis 4 aasta jooksul 117 matši RC objektiiv 6 löödud värava eest. Klubi on juba sel suvel Clermontoisi tulekuga värbanud Salis Abdul Samed22 ja värvati 5 miljoni euro eest, nagu Cheick Doucouré Jean-Marc Guillou akadeemiast, rääkimata noore Poola rahvusvahelise Espoirsi saabumisest. Lukasz Porebasamuti 22-aastane.