mitmekülgne investeering par excellence - المعرفة

mitmekülgne investeering par excellence

mitmekülgne investeering par excellence
جوجل بلس

Mitmekesistada oma sääste SCPI abil

Société Civile de Placement Immobilier on kinnisvaral põhinev finantsinvesteering, mis võimaldab investoril osta ettevõtte aktsiaid. mitmekesine elamufond. Inflatsiooni ja finantsebastabiilsuse ajal on REIT-idesse investeerimine sobivam kui kunagi varem.

Vastavalt Benoit Yerlevarahalduse nõunik aadressil Portaal-SCPI.frvõimaldab SCPIde valduses olevate varade mitmekesistamine basseini riskid kinnisvaraga seotud ja potentsiaalsete tulude optimeerimiseks: “Vastupidiselt otsesele kinnisvara ostmisele võimaldab SCPI investoril investeerida oma kapitali suurt tüüpi varasse! See võimaldab riske koondada, mida ainult kauba ostmisega ei saa.”

Kinnisvara valdkondlik mitmekesisus sama hästi kui üürnike mitmekesisus kaitseb investoreid ja osakuomanikke kinnisvaraturu riskide eest: “Ühe kinnisvara ostmisel olete sellest kinnisvarast täielikult sõltuv: kui see variseb kokku või kui teil on rendiprobleeme, näiteks tasumata arveid, mida hallata, kaotate kapitali. SCPI puhul aga, kui üks kinnisvaravaradest Kui tal on probleem, võib fondivalitseja kahju võimalikult suureks piiramiseks loota teistele varadele!” selgitab meie ekspert Portaal-SCPI.fr, Benoit Yerle.

Millised on SCPI-de erinevad tegevusvaldkonnad?

Alates sektorites SCPI-ga juurdepääsetav, leiame näiteks:

  • Kontorid;
  • kauplused;
  • Tervishoiuasutused;
  • Laod;
  • Eluase;
  • Hotellikompleksid.

Enamasti paigutatakse SCPI-d peamiselt büroohoonetega ärikinnisvarale. Sellegipoolest on viimastel aastatel esile kerkinud palju Spetsiaalsed SCPI-d asuvad ühes sektoris, nagu tervishoid või logistika. Harvemini võivad SCPI-d pakkuda ka elamuvara.

Seega on üürnikud kõige sagedamini professionaalsed üürnikud nagu ettevõtted. “Investori jaoks on see ideaalne, sest see annab talle teatud kindlustunde, ettevõtted on sageli soliidsemad kui üksikisikud. üürilepingute pikkus on pikemsee tagab kinnisvara pikemaajalise üürimise.” lisab Benoit Yerlekonsultant aadressil Portaal-SCPI.fr.

Kuidas valida oma SCPI-sid parimal juhul mitmekesistamiseks?

“SCPI on investeering kapital ei ole garanteeritud, seega peate olema ettevaatlik. Me ei soovita säästjatel üksi, ilma toetuseta investeerida.“ selgitab Benoit YerlePortail-SCPI.fr nõustaja.

Spetsialiseerunud SCPI-d, hajutatud SCPI-d, Prantsuse SCPI-d, Euroopa SCPI-d… SCPI-de valik on lai investoritele, kes soovivad oma varasid mitmekesistada. Samuti on tema jaoks enam kui hädavajalik pöörduda a spetsialisti nõustaja !

Varahalduse spetsialist ja veendunud investeeringutoetuste kvaliteet mis on SCPI, Benoit Yerle asutatud Portaal-SCPI.fr nelja partneriga eesmärgiga investeerida SCPI-sse “kõigile kättesaadav” ja pakkuda isikupärastatud tuge, mis põhineb a usaldada pikemas perspektiivis.

Seega, et teie investeering oleks võimalikult edukas, on parem eelistada objektiivset nõuannet a sõltumatu varahaldusfirma nagu Portaal-SCPI.fr. Rohkem kui 10-aastase kogemusega nõustajad suudavad teile pakkuda teie eelarvele ja vajadustele kohandatud nõuandeid. Ärge kõhelge enam ja võtke ühendust mõne spetsialistiga järgmisel numbril: 01.44.09.87.13 või broneerige kohtumine otse saidil Portaal-SCPI.fr.

Intelligentsus