Jalg PSG – PSG: Pariisi oodatakse Renato Sanchesit, Milano võib nutta - المعرفة

Jalg PSG – PSG: Pariisi oodatakse Renato Sanchesit, Milano võib nutta

Jalg PSG – PSG: Pariisi oodatakse Renato Sanchesit, Milano võib nutta
جوجل بلس

Kaugduellis PSG ja AC Milani vahel Renato Sanchesi värbamiseks on Paris Itaalia meistri ees selgelt eelise võtnud. Lille ja Paris peavad nüüd portugallase ülemineku ära viima.

Nädala lõpus alustab Pariisi Saint-Germain suvist Jaapani turneed, seejärel mängib PSG 31. juulil Tel Avivis Champions Trophy ja FC Nantesiga, mis on hooaja esimene ametlik kohtumine. Kui Luis Campos on otsustanud lennukis ruumi teha, mitme mängija riiulisse tõstmisega, kavatseb spordinõunik tuua sisse uut verd. Kui aga Tokyosse lahkumise ajaks on oodata Gianluca Scamaccat ja Milan Skriniari, võivad tähtajad PSG kolmanda sihtmärgi Renato Sanchesi jaoks pisut lühikeseks jääda. Portugallasest poolkaitsjaga seoses venivad läbirääkimised Lille’iga veidi, kuna Olivier Létang on otsustanud oma mängija müügist endisele klubile maksimumi võtta.


Eelmisel nädalal teatasime isegi kokkuleppest LOSC ja AC Milani vahel, kes samuti Renato Sanchesi faili kallal töötavad. Aga see on kaader pimedas, sest kui virmalistel on Itaalia meistriga diil, siis räägime nüüd veidi enam kui 10 miljonist eurost, ei kavatse treenitud ja Benfica särgis paljastatud mängija öelda. jah Milanile, sest ta tahab sõlmida lepingu ainult PSG-ga ja mitte kusagil mujal. Veelgi enam, Goali sõnul on Itaalia liidrid juba aru saanud, et nad seda operatsiooni läbi ei tee ja töötavad teistel viisidel, et tulla oma keskvälja tugevdama.

Renato Sanches võiks Jaapanis PSG-ga liituda

Dominique Sévérac kinnitab otse, et järgmisel hooajal mängib Renato Sanches Paris Saint-Germainiga ja mitte Itaalias, Olivier Létang sai aru, et 24-aastase mängija valik on kindlasti tehtud. Kuid Lille ei tee PSG-le mingit kingitust ja seepärast arutelud venivad ja tähendavad, et poolkaitsja ei lahku Christophe Galtieri ja tema meeskonnaga Jaapanisse. Ile-de-France’i meedia selgitab aga, et Portugali koondislane peaks selle viibimise ajal liituma oma uue meeskonnaga, kus Kylian Mbappé ja tema meeskonnakaaslased mängivad 20. juulil Tokyo rahvusstaadionil kolm mängu Kawasaki Frontale’iga, millele järgnevad kohtumised. Urawa Red Diamondsi vastu Saitama staadionil (Saitama) 23. juulil ja Gamba Osaka vastu Panasonicu staadionil (Osaka).