Girondinid avaldasid enne CNOSFi möödumist FFF-ile survet - المعرفة

Girondinid avaldasid enne CNOSFi möödumist FFF-ile survet

جوجل بلس

Kui L’Equipe’i andmetel vaadatakse Girondins de Bordeaux’i kaebus CNOSF-ile läbi 19. juulil, siis Bordeaux’ klubi avaldas esmaspäeval oma Twitteri kontol pika sõnumi, milles avaldab FFF-le survet. Pressiteates meenutatakse eelkõige, et Bordeaux’ ärikohus oli rahastamiskava kinnitanud, kuid sellest hoolimata otsustas DNCG klubi administratiivselt National 1-sse langetada.

Oodates endiselt lõplikku vastust oma tuleviku kohta, otsustas Girondins de Bordeaux asuda esmaspäeval juhtpositsioonile, postitades oma Twitteri kontole pika sõnumi, mis seab kahtluse alla DNCG ja Prantsusmaa jalgpalliliidu presidendi Noël Le Graët’ avaldused. Nad usuvad, et arvestades reegleid ja rahalisi vahendeid, on klubi võimeline mängima Ligue 2-s, mitte National 1-s, nagu on kehtestanud DNCG.

Girondinid paluvad FFF-l austada “õigusreegleid”

“Nagu paljud teist, tahame ka meie, et Girondinsi juhtumit hinnataks sisuliselt, ilma et oleks kavatsus kahjustada klubi, selle laenuandjaid ja aktsionäri,” alustab pressiteade, samas kui Gérard Lopez on sageli oma klubi rahastamises süüdi. klubid.

Seejärel esitab klubi FFF-le väljakutse, paludes tal “ausutada legendaarse klubi õigusnorme”, mainides oma 300 töötajat ja “miljoneid fänne”. “Vastupidiselt ilmselt valesti informeeritud FFF presidendi Noël Le Graët’ väidetele ei peata FCGB makseid ja seda ütleb õiglus,” meenutab Girondins, kui juht tõi paralleeli Strasbourgi juhtumiga. 2011. aastal, mis oli makse lõpetamisel.

Girondinidele soodne kaubanduskohus

Kui Sud-Ouest avaldas sel pühapäeval, et rahastuskava oli eelnevalt kinnitanud ärikohus ja viimane teatas neljast DNCG otsuses “ilmsest veast”, siis Bordeaux protestis: “FFF keeldus rahastamist arvesse võtmast. 4. juulil majanduskohtu soodsa seisukohaga kava, mis tagab 40M€ ja tagab L2 eelarve koos kõigi vajalike finantstagatistega.

“Selle kõigi huvirühmadega koostatud plaani on kinnitanud audiitorid, raamatupidajad ja õiguslepitajad,” meenutab klubi. Samuti kritiseerib ta Föderatsiooni selle lepingu jõustumise eeltingimuse pärast, mida “ei ole kuskil” ja lisab, et see on “täiesti kehtiv”.

“Klubi on täitnud tingimused, et areneda Ligue 2-s”

“Kõik on valmis meistrivõistluste alguseks 07/30”, teatab klubi, samas kui L’Equipe’i teatel hinnatakse tema pöördumist CNOSFi poole alles 19. juulil. Väga tihe ajakava, mis ei lase žirondlastel oma hooaega õigesti planeerida. Kui CNOSF kiidab Bordeaux’ elanike rahastamiskava heaks, peab FFF-i täitevkomitee oma otsust ümber hindama, kuna CNOSF-i oma on ainult nõuandev. Kui üks kahest institutsioonist keeldub, oleks klubi sunnitud tuginema halduskohtule, mis pikendaks veelgi viivitusi enne võimalikku Ligue 2 jätkamist.

“Klubi on täitnud tingimused, et 30. juulil Ligue 2 areneda – võitleme lõpuni, et õiglust austaks,” lõpetatakse pressiteates, mis laseb internetikasutajatel esitada oma küsimusi hastagi kaudu.