Mida peaksime mäletama esimesest sõprusmängust Ajaccio vastu? - المعرفة

Mida peaksime mäletama esimesest sõprusmängust Ajaccio vastu?

Mida peaksime mäletama esimesest sõprusmängust Ajaccio vastu?
جوجل بلس

Juuni kuu kaheksa värbamisega pakkus SM Caeni versioon 2022–2023 AC Ajaccio vastu esimese prestiižse võidu tänu Hugo Vandermerschi saadud penaltile ja Alexandre Mendy (1:0, 15′) realiseerimiseks. Kohtumist ei kantud üle, kuid Malherbe sees viibis Deauville’is ja võtab kokku, mida sellest esimesest väljasõidust mäletada.

🙂 Meile meeldis…

  • Esimese poole tunni meeleseisund

Organisatsioonid tulistasid kiiresti ja esimeseks ettevalmistusmatšiks oli see ootuspärane. Kuid enne seda näitasid caennaised duellides vallutuskavatsusi üsna suure surve ja autoriteediga. Diani ja Daubin agressiivsed taastumisel, Kohus kasulik oma tehnika ja söödukvaliteediga, saadaval olevad kolvid, murelikud ründajad… SM Caen läks edasi. Kui on liiga vara paluda neil sellist intensiivsust üle 90 minuti hoida, oleks selle saavutamine juba augustis suurepärane uudis toetajatele… ja klassifikatsioonile.

  • Ristipoeg Kyeremehi lubadused

Selle esimese pooltunni jooksul oli ta silmapaistvaim ründemängija. Segav, kõvasti tabav, suudab nii mängu keskmesse siseneda kui ka sügavust, kus teda mitu korda teenis Hugo Vandermersch, endine Annecy esitles näidist paletist, mis eelmisel aastal Nationali võlus. . Tema kohustused ei ole samad olenevalt sellest, kas klubi toob Nuno Da Costa asemele uue ründaja või mitte, kuid number 17 on Normandiasse naasmise eest punkte kogunud. Tundub, et tal on omadused areneda ründajat toetava vaba elektronina.

  • Quentin Daubini sang

Oma laiade õlgade, viikingihabeme ja metsamehe välimusega on endine Palois kaugel Johann Lepenanti saledast siluetist, keda ta tuleb kaitse ees numbriliselt asendama. Duellides esinev, sageli hea asetusega ja pingutustest vähevõitu, kui mäng nõudis edasiliikumist, pakkus Ligue 2 parim tackler oma esimesele punasele ja sinisele vastasseisule järsult tapmise. Ka tema võistlustel näidatud iseloom ja sekkumised peaksid tulevikus huvitavaks osutuma.

  • Bilal Brahimi vaade

Kuigi vaid pooletunnise mänguga on raske edasi pääseda, sai Bilal Brahimi sellega stiilselt hakkama. Kättesaadav, kõikjal ja pallist inspireeritud Jessy Demingueti määratud asendus lendas üle matši lõpu ja viskas punkte. Endine Dunkerque tundub palliga mugavalt ja palub end tuima vastase vastu rohkem kui pooleks tunniks uuesti näha.

Aga ka:

– täielik meeskonnaülevaatus, mille viis läbi Stéphane Moulin, kes kasutas oma 21 väljakumängijat

– Yoann Courti kinnitus poolkaitsjaks, kus ta tundub kindlasti mugavam ja väärtuslikum kui ühel pool

– Caleb Zady Sery naasmine väljakule, kelle hooaeg lõppes veebruaris vigastusega

– Djibril Diani ja Johann Obiangi taotlus

– Kappa kodusärk, kantud veelgi ilusamalt kui pildil

🙁 Meile meeldis vähem…

  • Skeem kolme vahetuse ja kahe kogujaga

Stéphane Moulini koostatud meeskonna eeliseks oli, et Stéphane Moulini loodud meeskonnal oli kolm liigendit, mida kaitses kaks professionaalset kaitsvat poolkaitsjat ja Yoann Courti vahetusmeeskond oli rohkem kui 10. Ta võis aga tunduda ettevaatlik kohe, kui korsiklased jala pallile seadsid, vastase vastu, keda värav väga ei tõmbanud. Bilal Brahimi ja Caleb Zady Sery sissekanded, mida kattis ainus Iyad Mohamed, võimaldasid tasakaalustada matši, mida Caennaised kannatasid üha rohkem. Täiendava ründeprofiiliga mängu südames said Malherbised taas jala pallile ja muutusid kiiresti taas ohtlikuks. Paremini ärakasutatud ja vertikaalsem pall edenes tänu Brahimi ja Abdi kombinatsioonidele ning Zady Sery individuaalsetele rünnakutele.

  • Liiga steriilsed omamise faasid

Hoolimata tehnikute vahetusest mitu hooaega kehvasti kordunud, leiti eile Caennaise raskus oma valdusfaaside vilja kandma panna. Setpalli järel saadi penalti ning tekkinud olukorrad kulgesid kontrarünnakutel. Loomulikult on automatismidega veel aega vaeva näha ja Stéphane Moulin ise rõhutas ründejoone ja üsna madalalt paigutatud keskosa vahelise sideme puudumist. SMC-d, mida enamik Ligue 2 elanikke, kes peavad seda meistrivõistluste suureks mängijaks, igal aastal pärast selle laskumist oodanud, satub SMC sageli sellisesse konfiguratsiooni, seistes silmitsi madalate plokkidega, mis on valmis vastu hüppama. Nii et olge selleks kohe valmis.

  • Keeruline algus Anthony Mandreale ja Romain Thomasele

Kogu matši jooksul vähe kasutatud ja korsiklaste ainsa reaalse võimaluse saamiseks oma rida täiendanud Johann Obiang, Anthony Mandreal polnud rasket peatust teha. Ta kasutas võimalust oma ääremängijatega palju suhelda. Kuid ebatäpsete löökide ja mitmete kõhkluste tõttu väljasõitudel, sealhulgas halvasti läbirääkimiste tõttu väljaspool oma ala, mis tõi talle kollase kaardi, peab endine Angevin siiski mõnda seadet täpsustama. Sama kehtib ka tema endise partneri SCO-s Romain Thomase kohta. Oma 93 meetri tipust õhus laitmatu Normani kapten leidis end mõnikord selja taga raskustes ja oli Ajaccio tipphetke ajal riietusruumist naastes palavikus. Ärge muretsege, kolm nädalat on veel ettevalmistust ja neli sõpruskohtumist, et rütm leida ja suunda saada.

Aga ka:

– Alex Mendy paar ohtlikku olukorda

– Norman Bassette ja Mohamed Hafid vaidlustasid 15 lühikest minutit

– Lamine Sy asendid parempoolses teljes ja Noé Lebreton paremas kolvis