Tour de France 2022 – rahustav põlv ja muutumatu ambitsioon: Romain Bardet’ jaoks on kõik hästi - المعرفة

Tour de France 2022 – rahustav põlv ja muutumatu ambitsioon: Romain Bardet’ jaoks on kõik hästi

Tour de France 2022 – rahustav põlv ja muutumatu ambitsioon: Romain Bardet’ jaoks on kõik hästi
جوجل بلس

Kui oleksime talle 20. mail öelnud, et ta on 9. etapi õhtul Tour de France’il 6., poleks ta kindel, et ta oleks meid uskunud. Ometi on see ideaalne olukord, kuhu Romain Bardet satub, kuna peloton pakub endale pärast kurnavat nädalat teist päeva väljateenitud puhkust. Üldiselt üsna diskreetne, kuid siiski asetatud DSM-i prantslane saavutas Tour de France’il perfektse esimese osa ilma valede märkusteta, välja arvatud sel sügisel Dôle’i ja Lausanne’i vahelisel 8. etapil. Kukkumine, mis teda tegelikult enam ei häiri.

Vasaku jala kõverdamine on veidi keeruline, aga korra rattaga on parem

Tour de France

Bardet, palju neofüüte ja mitte ühtegi Kragh Andersenit DSM-i jaoks

23.06.2022 Kell 10:22

Pühapäeval tundsin veidi ebamugavust ja täna hommikul on see veidi järsem, nii et ülejäänud on õigeaegnekinnitab ta. Mul on vasaku jala kõverdamisega veidi raskusi, aga rattaga sõites on parem. Kui see nii jääb, peaks kõik korras olema“. Olles tabatud suure kukkumise tõttu, mis sundis tema meeskonnakaaslast Kevin Vermaerke’i Tour de France’i marsruutilt lahkuma, näib prantslane olevat halvima vältinud.”Ma arvan, et see ei ole väga murettekitavtunnistab Habs. Aga võistluseni on jäänud kaks nädalatJa mitte vähemtähtis, kuna Grande Boucle pole veel lähenenud suurele Alpide ja seejärel Pürenee kurule.

Bardet: “Mul on põlv halb, me hoiame täna kinni.”

Tour on siiani olnud üsna intensiivne, kuid tõusu ja tõusu poolest ei olnud see absoluutselt võrreldav sellega, mis meid ees ootabanalüüsib Bardet. Kolmapäeval (Granoni poole) ja neljapäeval (Alpe d’Huezi poole) on kaks väga rasket etappi, mis muudavad vahet“. Kaks etappi, mis vastavad hästi DSM-i prantslase, suurepärase ronija, kes armastab aheldamist, omadustele. Enesekindlust annab tema esinemine Super Planche des Belles Filles’il (8. 21″ võitjast), kus ta oli 2019. aastal elanud katsumusega (1’09” kaotust siis), Bardet on hetkel üldarvestuses 6. kohal, 1’39” kollasest särgist Tadej Pogacarist (AÜE Team Emirates).

Me näeme mägedes, millised eesmärgid võivad olla

Eelkõige on Habid vaid paarkümmend sekundit poodiumilt ja kolmandal kohal, mille hõivab praegu Geraint Thomas (INEOS Grenadiers). Milleks pürgida Pariisis Tour de France’i poodiumile, viiele kohale (2016. ja 2017. aastal 2.)? “Plaanid pole muutunudkinnitab ta. Ma pole kunagi öelnud, et hakkan end vabatahtlikult alt vedama. Tahan jätta kõik võimalikud valikud avatuks. Jõuame alles mägedesse ja otsustavatele etappidele. Vaatame, millised eesmärgid sel ajal olla võivad.“. Saage aru, et Romain Bardet kavatseb võidelda nii palju kui võimalik, et mängida Touri üldarvestuses, püüdmata ennast survestada. Ja tal on õigus.

10 kilomeetrit ja juba kollektiivne kukkumine: Bardet, Gaudu, Quintana ja O’Connor maas

Giro

Carapaz nagu 2019. aastal, põrgulik kuumus ja ülivõimas Démare: siin on 2. nädala aruanne

22.05.2022 kell 17:50

Giro

Hämmastus: Bardet lahkub Girost haigena

20.05.2022 kell 12:46