Prantsuse regulaator alandab kolme nutitelefoni mudeli edastusvõimsust - المعرفة

Prantsuse regulaator alandab kolme nutitelefoni mudeli edastusvõimsust

Prantsuse regulaator alandab kolme nutitelefoni mudeli edastusvõimsust
جوجل بلس

“Ettevõtted Samsung, Hisense ja Gigaset on võtnud vastu otsuse vähendada oma terminalide võimsust tarkvarauuenduse kaudu,” teatas esmaspäeval. riiklik sagedusagentuur.

Artikli kirjutas

Avaldatud

Värskenda

Lugemise aeg: 1 min.

Neil kästi samm tagasi astuda. Kolm nutitelefoni tootjat, kellele esitas ametliku teate riiklik sagedusagentuur (ANFR) pidi muutma teatud seadmete edastusvõimsust, et piirata kasutajate kokkupuudet elektromagnetlainetega. “Ettevõtted Samsung, Hisense ja Gigaset on võtnud vastu otsuse vähendada oma terminalide võimsust tarkvarauuenduse kaudu.”teatab ANFR, esmaspäeval, 11. juulil.

Eelkõige traadita side jaoks kasutatava elektromagnetilise spektri kasutamise kontrolli eest vastutav asutus oli kontrollinud telefone Galaxy Note 10 Plus (Samsung), Infinity H30 (Hisense) ja GS290 (Gigaset). See tuvastas väärtused, mis ületavad Euroopa eeskirjadega kehtestatud piire. Need väärtused raamivad spetsiifilisi neeldumiskiirusi (SAR), kontseptsiooni, mis kvantifitseerib elektromagnetlainete poolt transporditava ja inimkehas neelduva energia. Mõõtmisi tehakse mitmes olukorras: telefon käes, keha või pea lähedal.

Värskendus “Võimaldab lokaliseeritud SAR-i “jäsemel” ja “pagasiruumil” järgida regulatiivseid piirmäärasid 4 W/kg (vatti kilogrammi kohta) ja 2 W/kg.. Samsung Galaxy Note 10 Plus ja Hisense Infinity H30 seadmed langevad seega 4,3 W/kg-lt enne lokaliseeritud “jäseme” mõõtmise värskendamist 2 W/kg-ni, samas kui Gigaset GX290 lokaliseeritud SAR-i “pagasiruum” väheneb 2,9-lt 0,8-le. W/kg.

Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) andmetel “Praegu ei ole mingeid märke, et kokkupuude madala intensiivsusega elektromagnetväljadega oleks inimeste tervisele ohtlik.” Ja see “vaatamata paljudele uuringutele”.