Tour de France 2022 – Tadej Pogacar (AÜE Team Emirates): "Ma ei pea end kannibaliks..." - المعرفة

Tour de France 2022 – Tadej Pogacar (AÜE Team Emirates): “Ma ei pea end kannibaliks…”

Tour de France 2022 – Tadej Pogacar (AÜE Team Emirates): "Ma ei pea end kannibaliks..."
جوجل بلس

Õnnestumisi joondades, pealegi kõigil maastikel, mis on ultraspetsialiseerunud rattasõidus haruldaseks muutunud, pidi võrdlus ühel või teisel päeval taas pinnale kerkima. Kas Pogacar on uus Merckx? Aeg annab sellele küsimusele kahtlemata osaliselt vastuse, kuid kindel on see, et sloveen kinnitab end üha enam kaasaegse rattaspordi bossina, kasutades iga etappi ära oma domineerimise tähistamiseks, nagu ka belglane omal ajal tegi. Kui ta suudab võita, siis “Pogi” kingitust ei tee.

Me ei ütle kollasele särgile ära

Tour de France

Van Aert, Van der Poeli orb: “See on prestiižsem, kui saan Mathieud võita”

07.09.2022 kell 19:03

Kes ei tahaks kogu aeg võita? küsis ta vaba päeva ajal, enne kui tulihinge maha rahustas. Kuid ma ei näe ennast “kannibalina”“. Kuid sellise mulje jätab ta, kui ta palub oma meeskonnal töötada terve päeva Super Planche des Belles Filles’i poole ja veelgi enam, pühapäeval Châteli poole, kui ta oleks võinud oma treeninguid kollase särgi raskust leevendada. seda tuunikat, Pogacar austab seda selle eest liiga palju.”Me ei ütle ära kollasest särgist, see on midagi erilistselgitas ta. Loodan seda hoida kuni Pariisini“Isegi kui see tähendab, et ta veeretab oma meeskonna iga päev lahkuja taga?

Pogacar: “Tõestasime, et suudame võistlust kontrollida”

Parem olla natuke ees kui natuke tagausub Grande Boucle’i topelttiitli omanik. Oleme olukorras, kus suudame kontrollida, ja see on veidi lihtsam nii minu kui ka meeskonna jaoks. Eilsel etapil oli küsimus pigem kogu meeskonnale sobiva tempo pealesurumises. Oleksime tulnud tagasi võistluse etteotsa, kuid nad olid liiga tugevad. Finaalis spurtisin ja ainult Vingegaard suutis mulle järgneda ja ma võtsin teistelt paar sekundit, mis on alati heaJa see Tour de France on selle suurepärane näide.

Pogacar, pigem näksija kui ahn

Alates Kopenhaagenis toimunud stardist on Pogacar esimesest üheksast etapist kuuel vastastelt aega võtnud. Ja seda igal maastikul. Ta oli alustanud saagikoristust Kopenhaagenis toimunud avasõidul 3. kohaga, kuid viimase viie päeva jooksul on ta üle sõitnud: 13” Arenbergi munakividel, vähemalt 10” boonuseid iga kahe järjestikuse õnnestumise ajal. Longwy’s ja Super Planche des Belles Filles’is, Lausanne’is 4” rohkem boonuseid… Ja pühapäeval Châtelis põhjustas tema sprint väikese pausi tema ja Jonas Vingegaardi (Jumbo-Visma) selja taga. Eelarve? 3” kogus tema teistelt vastastelt. Selle esimese nädala lõpus ja samal ajal kui mägi alles tuleb, näib juba olevat ainult taanlane, kes võtab Pogacarilt ära kolmanda järjestikuse krooni.

Duell oli uhke: Pogacar viigistas kaugele, et edestada tipus Vingegaardi

Eelmisel aastal oli Jonas Vingegaard ainus sõitja, kes suutis Tadej Pogacari pisut raskustesse panna, distantseerides teda Mont Ventoux’s 11. etapil veidi. Ja tema hooaja ja Tour de France’i algus (üldarvestuses 2., 39-tolline) teeb temast sloveenlase ülima konkurendi kollase särgi nimel. Tüüpilisem ronija kui võimalikult komplektne Pogacar, saabub taanlane sel nädalal oma maale Alpidesse. Mille pärast muretseda AÜE Team Emirates liidri pärast, kes on sattunud raskustesse konkurendi rünnaku tõttu Super Planche des Belles Filles’is? “Jah, Joonas surus tõesti väga kõvasti ja tekkis vahe, mille ma pidin sulgemata ütleb. Aga mul õnnestus see maha lüüa ja võita… See on see, mis loeb, kas pole?“Sloveen on aga Alpide ees ettevaatlik.

Senistel tõusudel polnud alpide omadega midagi pistmist

Ma ei tea, kas ma olen temast parem ronija, tunnistab ta lihtsalt. Meil on siiani tõusud olnud, kuid neil polnud midagi pistmist sellega, mis meil kolmapäeval ja neljapäeval ees ootab“. Kuna 11. ja 12. etapi programm lubab tegelikult mägironimist kogu selle hiilguses. Kolmapäeval järgnevad Galibier ja Granon üksteisele finaalis enne Galibier-Croix-de-Fer-Alpe d’Huez triptühhon päev. Kaks kohutavat päeva ja tõusud, mis viivad Super Planche des Belles Filles’i mäetippude auastmesse.Granon ja Alpe d’Huez on kaks tohutut etappi ja me näeme, kes on siis tugevamusub sloveen. Loodan, et mul on sel nädalal head jaladTadej Pogacar või mitte, “Cannibal” või mitte, tal läheb seda vaja.

Pogacar: “Vingegaard on minu peamine vastane”

Tour de France

Tuuri debatid: Van Aert – Pogacar… kes tegi tuuri kõige muljetavaldavama alguse?

07.09.2022 Kell 17:59

Tour de France

Kuninglik van Aert, Imperial Pogacar

07.09.2022 Kell 15:40