OTSE – Euro 2022: Inglismaa pakub Norra vastu ajaloolist võitu ja kvalifitseerub oma euroturniiri veeranditele - المعرفة

OTSE – Euro 2022: Inglismaa pakub Norra vastu ajaloolist võitu ja kvalifitseerub oma euroturniiri veeranditele

OTSE – Euro 2022: Inglismaa pakub Norra vastu ajaloolist võitu ja kvalifitseerub oma euroturniiri veeranditele
جوجل بلس

90+3′ – MÄNGU ​​LÕPP JA INGLISMAALE AJALOOLINE VÕIT NORRA VASTU, 8-0!

Inglased pakuvad endale kõigi aegade suurimat võitu, mis meeste ja naiste euroturniiril on saavutatud, ning kvalifikatsiooni veerandfinaali. 8:0 võitu tähistas eelkõige Beth Meadi kübaratrikk.

82′ – Ja 8:0 inglastele, kübaratrikk Meadile!

Arsenali ründaja jätkab oma showd ja pakub endale kübaratriki, võttes Keira Walshilt pika löögi, mille blokeeris Thorisdottir, mida ta jälgib hästi ja surub sisse 8:0.

66′ – 7:0 Inglismaa kasuks Russo suurepärase pealöögiga, just sisenes!

Õudusunenägu jätkub norrakate jaoks, kes löövad värava äsja sisenenud mängijalt: Alessia Russolt. Manchester Unitedi ründaja lõi Lucy Bronze’i tsenderduse suurepäraselt väravasse ja lõi seisu 7:0.

45+2′ Esimese perioodi lõpp, ühepoolne mäng Inglismaale, 6:0

Inglased juhivad vaheajale minekul loogiliselt 6:0, olles ainsana võimalused saanud, samas kui Norra tundub, et pole kunagi nende matši sisenenud, kuna meeskond on kaotatud.

Muide, Lionessid püstitasid endale rekordi: naiste euromängus ühe perioodi jooksul löödud väravate arv. Nad on võrdsed ka võistluse mängus löödud väravate arvu rekordiga, olles mänginud vaid 45 minutit.

40′ – 6:0, duubel Ellen White’ile!

See jätkub inglastele, kes jätkavad eesmärkide aheldamist. Number 10 Francesca Kirby projitseerub kiiresti Norra liinide vahele ja saadab risti, mis jookseb mööda joont. Kaugemas postis lõikab Ellen White trajektoori ja annab (juba) 6:0 märku.

38′ – 5:0, inglased purustasid Les Bleuesi rekordi!

Erakordne soolonumber Hempilt, kes triblas kastis kolmest mängijast mööda, enne kui libistas palli Norra väravavahist mööda. Seis on 5:0 38 minutiga, parem kui Les Bleues ja nende eilne 5:0 39 minutiga.

34′ – 4:0 34 MINUTIL! Parem kui Les Bleues eile õhtul!

See muutus paranduseks norrakate jaoks, kes lõid 34 minuti jooksul endale neljanda värava Kanepi väga ilusa tsenderduse tulemusel Meadi pealöögi kastis, 4:0.

29′ – Ja 3:0 Inglismaale!

Norralaste tõsteid vajutades suudab Ellen White palli kaitsja jalga tagasi võtta ja üksinda väravasse 3:0.

16′ – Ja juba 2:0 Inglismaale, kes murrab tänu Kanepile!

Värava puhul, mille esmalt tõrjuti tõrjumisel, seejärel kontrolliti lõpuks VAR-is ja aktsepteeriti, õnnestub Kanepil kaugposti juurest lõigata, üritades hulljulgust, mis söödab jala valelt poolt ja võimaldab Lionessidel Norra vastu 2:0 juhtima minna.

12′ – Inglismaa penalti pärast kahtlast kokkupõrget, 1:0!

Ellen White kukub piirkonnas pärast Norra kaitsja haakimist ning kohtunik vilistab kohe penalti ilma VAR-i kontrollimata. Georgia Stanway haarab palli ja lööb suurepäraselt lati alla, 1:0.

Selle Inglismaa-Norra kompositsioonid põrkuvad

Inglismaal on vaid üks muudatus, Wiegman taastab oma usaldust meeskonna vastu, kes võitis avamängus Austria 1:0.

Norra treener Even Pellerud tegi omalt poolt pärast esimeses alagrupimängus kerget 4:1 võitu Põhja-Iirimaa vastu mitmeid muudatusi, et meeskond tähelepanu keskpunkti seada.

90+4′ – Kohtumise lõpp ja Austria peen 2:0 võit Põhja-Iirimaa vastu

Pärast kaotust avakohtumises Inglismaa vastu tegi Austria selle tasa ja sõlmis loogilise 2:0 võidu selle euroturniiri pisipoisi Põhja-Iirimaa vastu.

87 ‘ – Austerlased tegid lõpuks pausi, 2:0!

Väga pikal vaheväljal keskväljal jätkab Austria poolne Naschenweng väga hea kontrolliga, seejärel projitseerib enne kaitse poolt maha kukkunud Põhja-Iiri ukse reguleerimist. Seis 2:0 austerlastele, kes kinnitavad oma head mängu.

45′ – Poolajaks endiselt 1:0 Austria-Põhja-Iirimaa kasuks

Vaatamata arvukatele katsetele ei õnnestunud austerlastel vahet veelgi suurendada ning kohtunik saadab kõik seisuga 1:0 riietusruumi tagasi.

Wendie Renard ei osalenud Bleuesi puhastamisel

Pärast Itaalia vastu saadud 5:1 võitu alustavad Prantsusmaa naiskonna treeningud hetkel baaslaagris suure eemalolijaga: ravile jäetud Wendie Renard. Kõik pühapäevaõhtused omanikud, Peyraud-Magnin, Diani, Cascarino, Perisset ja Tounkara, alustavad seanssi rattaga väljaku servas.

19 ‘ – Austria skoori avamine tänu Schiechtile, 1:0!

Mängu alguses selgelt domineerinud Austria avas skoori tänu karistuslöögile, mille Schiecht tabas penaltist, 1:0.

Austria-Põhja-Iirimaa: kompositsioonid

Teise päeva esimeseks kohtumiseks avavad Austria ja Põhja-Iirimaa palli enne tänaõhtust Norra-Inglismaa vastasseisu.

Sellel eurol juba 29 väravat

Esimese päeva lõpuks löödi 8 mänguga 29 väravat, mis annab võistluse algusest peale keskmiselt 3,63 väravat/geim. Prantsusmaa on parim rünnak (5 väravat), edestades Hispaaniat, Norrat ja Saksamaad (4). Grace Geyoro on oma kübaratrikiga loogiliselt parim väravakütt.

Šveits on nõrgenenud “seedetrakti” häirete tõttu

Šveitsi naiskond katkestas oma meediategevuse esmaspäeval, kaks päeva enne EM-il Rootsiga kohtumist, “kaheksa mängija ja üheteistkümne töötaja seedetrakti sümptomite tõttu”, teatas föderatsioon.

“Täna (esmaspäeva) hommikul toimuv treening ja täna pärastlõunaks kavandatud meediapunkt tuleb viimasel hetkel ära jätta kaheksal mängijal ja üheteistkümnel töötajal seedetrakti sümptomite tõttu,” seisab Šveitsi valiku jälgijatele edastatud teates.

Treening pidi algselt toimuma esmaspäeva hommikul Leedsis, enne pärastlõunal toimuvat ümarlauda mängijatega, meedia käsutuses oli kolmkümmend minutit.

Šveitslased hoidsid laupäeval Portugali (2-2) pääsu eest C-alagrupis. Teise matši peavad nad mängima kolmapäeval (18.00) Sheffieldis rootslaste vastu, kes kuuluvad turniiri favoriitide hulka. võistlus.

AFP

Holland: Sari Van Veenendaal ülejäänud võistlusest väljas

Rootsi vastu vigastatud Hollandi väravavaht Sari Van Veenendaal loobus õlavigastuse tõttu 2022. aasta EM-ist ülejäänud osast. Tõeline löök Hollandi koondisele, kes kaotas nii oma väravavahi kui ka kapteni. Hollandlased võiksid kahe grupi tulemustest olenevalt sini leida ka veerandfinaalist.

>> Rohkem infot siit

Inglismaa-Norra kohtumine A-alagrupis

Viis päeva pärast loid võitu Austria vastu “oma” EM-i alguses (1:0) tervitab Inglismaa kell 21:00 Brightonisse Ada Hegerbergi Norrat, mis kujutab endast kahe lemmikmeeskonna vahelise A-alagrupi šoki veerandisse jõudmist. – finaalid. Mõni tund varem peeti allajääjate matšis Austria ja Põhja-Iirimaa vastamisi.

Esmaspäeva, 11. juuli programm:

18:00: Austria-Põhja-Iirimaa (Southamptonis)

21:00: Inglismaa-Norra (Brightonis)

A-grupi tabeliseis:

1. Norra (3 punkti, +3)

2. Inglismaa (3 punkti, +1)

3. Austria (0 punkti, -1)

4. Põhja-Iirimaa (0pt, -3)

Tere

Euro 2022 jätkub Inglismaal alagrupi etapi teise päevaga. Esimestel kohtumistel jätsid hea mulje mitmed meeskonnad, eriti Itaalia (5:1) pühkinud Prantsusmaa, aga ka kaheksakordne Euroopa meister Saksamaa, kes torpedeeris taanlasi (4:0). Jälgige kogu võistlusega seotud teavet selles otseülekandes.

>> Leia Euro 2022 rühmapahse esimese päeva uudised