Mercato Mercato – OM: varsti esimene värvatav rünnak? - Jalgpall - المعرفة

Mercato Mercato – OM: varsti esimene värvatav rünnak? – Jalgpall

Mercato Mercato – OM: varsti esimene värvatav rünnak?  - Jalgpall
جوجل بلس

Otse Meistrite liigasse kvalifitseerunud Olympique de Marseille otsib mitmekülgset ründajat, kes oma ründesektorit täiendaks. Ja Marseille meeskond võiks peagi sihile jõuda Justin Kluivertiga, kelle jaoks on Romale saadetud esimene pakkumine.

Üleminekuturg – OM: varsti

DNCG takistusest vabanenud Longoria saab edasi liikuda.

Peale Nemanja Radonjici pole Marseille’i Olympique sel suvel ühtegi ründajat kaotanud, kuid see ei takista neil soovimast üks kiirelt värvata. Meistrite liiga mängides otsib hiljutine Ligue 1 2. koht ründesektoris mitmekülgsust, mängijat, kes on võimeline lööma ja skoorima.

Üleminekuakna algusest saadik on mainitud mitut nime, millest kõige valjem riimib sageli võltsuudistega, kuid üks lugu tundub teistest tõsisem: Justin Kluivert (23), naases Romasse pärast kahte laenuaastat Leipzigist ja seejärel Nice’ist.

Esimene pakkumine 10 miljonit eurot

Legendi poeg Patrick Kluivert ei kavatse aga kohe lahkuda. Ta tahab veenda oma treenerit Jos Mourinhot ja võita Roma üle. Kuid tundub, et Portugali tehnik ei soovi talle võimalust anda, seda enam, et tema leping (aastani 2023, toimetaja märkus) kohustab tema juhte ta suvel peaaegu maha müüma. Viimased on seega avatud diskussioonile ning OM istus Itaalias suurepärast võrgustikku omava Longoria-Ribalta duo kaudu kiiresti läbirääkimiste laua taha.

Marseille president ja spordidirektor hindavad kõrgelt Amsterdami Ajaxis treenitud mängija profiili, kes eelmisel hooajal Coupe de France’il duubliga (4-1) OM-ile õigustatult kõvasti haiget tegi. Ja treener Jorge Sampaoli lahkumine pole seda muutnud. Nii palju, et Corriere dello Sporti teabe kohaselt oleks Romale hiljuti saadetud esimene konkreetne pakkumine. kõrgus 10 miljonit eurot, samas kui Roma ootaks 12.

Ridades Monaco ja Nice

Kas president Longoria näeb vaeva ja lisab kaks miljonit eurot, et konkurents mitmekülgset ääremängijat talt ära ei võtaks? Sellel on vahendid olemas, kuna omanik Frank McCourt süstis klubisse raha, et DNCG takistusest vahejuhtumiteta mööduda. Ettevaatust, sest ka teistel kandidaatidel on majanduslikke argumente esitada: Ligue 1 ridadel kuulutatakse välja INEOSele kuuluv Nice ja Vene oligarhile Dmitri Rõbolovlevile kuuluv Monaco.

Kas teie arvates on OM-il õigus Kluiverti rada kaevata? Ärge kõhelge piirkonnas reageerimast ja arutamast Lisa kommentaar