On kinnitatud, Campos valmistab ette revolutsiooni 161 miljoni euroga - المعرفة

On kinnitatud, Campos valmistab ette revolutsiooni 161 miljoni euroga

On kinnitatud, Campos valmistab ette revolutsiooni 161 miljoni euroga
جوجل بلس

PSG Mercato: Leonardo asemele määratud Pariisi SG jalgpallinõunik Luis Campos on pealinnas juba tohutu revolutsiooni kavandanud.

PSG Mercato: Luis Campos väljastab väljumispiletid 11 mängijale

Pärast Vitinha saabumist ootab Paris Saint-Germain suviseks üleminekuaknaks täiendavaid abijõude. Kuid Luis Campose teine ​​suvine prioriteet on töötajate arvu vähendamine Christophe Galtiermis on juba oma ametliku esitluse ajal teatanud selle teema värvist.

“Ilma õnnelike mängijateta pole suuri esitusi. Et nad oleksid õnnelikud, tuleb minu arvates koosseisu vähendada. Rääkisime sellest juhtkonnaga. Meil ei saa olla riietusruumis mängijaid, kes ei mängi. Kui sa ei mängi, oled õnnetu. Töötame selle nimel, et oleks õiges suuruses tööjõudu.hoiatas PSG uus treener ajakirjandusele.

Igapäevase info järgi Pariislane, on juhid kuulnud Mauricio Pochettino järglase sõnumit. Luis Campos ja Antero Henrique oleksid sel suvel koostanud nimekirja üheteistkümnest müüdavast mängijast. Tõepoolest, piirkondlik ajaleht selgitab, et pärast Alphonse Areola (West Ham) lahkumist Marcin Bulka (OGC Nice) xavi simons (PSV) ja Colin Dagba (Strasbourg), teised Pariisi kontingendi elemendid kutsutakse lähinädalatel asju pakkima.

Nende hulka kuuluvad: Layvin Kurzawa, Abdou Diallo, Thilo Kehrer, Leandro Paredes, Danilo Pereira, Idrissa Gueye, Ander Herrera, Georginio Wijnaldum, Éric Junior Dina Ebimbe, Julian Draxler ja Mauro Icardi. Terve meeskond, mille turuväärtus on spetsialiseeritud saidi Transfermarkt andmetel hinnanguliselt 161 miljonit eurot. Tõestamaks neile, et ta ei tee nalja, on Rouge et Bleu uus kangelane teinud sensatsioonilise otsuse kõigi soovimatute vastu.

PSG Mercato: Luis Campos ei tee nalja, tõestus on käes!

Grupi ülestõmbamiseks ja rahuliku õhkkonna loomiseks edasiliikumiseks, Luis Campos ja Antero Henrique tahavad kindlasti Paris Saint-Germaini praeguse meeskonna puhtaks teha. Ja kui mõni asjaosaline mängija jätkab oma lepingutest klammerdumist, on uus spordijuhtkond otsustanud nad Jaapani suvetuurilt välja jätta. Vastavalt Jalg Mercatoon nad 7-8, et jääda Pariisi.

“See on võimalus avastada spordijuhtkonna esimesi strateegilisi valikuid. Sest täpselt, meie andmetel ei kutsuta sellele Jaapani turneele mitut mängijat, vähemalt 7 või 8, sealhulgas Layvin Kurzawa.selgitab spordiportaal.