Kütuseraha: 100–300 eurot, milliseid prantslasi see abi puudutab? - المعرفة

Kütuseraha: 100–300 eurot, milliseid prantslasi see abi puudutab?

Kütuseraha: 100–300 eurot, milliseid prantslasi see abi puudutab?
جوجل بلس

Kütusetoetus on üks meetmetest, mida prantslased pikisilmi ootavad. Seistes silmitsi pumba hindade tõusuga, on paljude majapidamiste rahalised vahendid oluliselt vähenenud. See on lisaks inflatsioonile, mis mõjutab mitmeid igapäevaseid kulutusi, sealhulgas toitu. Et hakkama saada, oli valitsus mullu aprillis kehtestanud esimese kütusetoetuse. See 18-sendine abi puudutas kõiki kasutajaid. Siiski oli see algusest peale kuulutatud ajutiseks. Tegelikult teeb riik sellele lähikuudel järk-järgult lõpu. Oktoobris peaks see langema 12 sendile liitri kohta, novembris 6 senti/liiter. Detsembris kaoks see täielikult. Uus kütuseraha võtab üle. Kui esimesi teateid uskuda, võib see olla ka tagasiulatuv. Seda tuleb aga veel selgitada. Selle kütusekvoodi ametlik käivitamine on kavandatud sügisel, oktoobris.

Seda huvitavam kütuseraha sõitjatele

Kütuseraha eraldatakse esmalt vastavalt teie ressurssidele. See jaotatakse kahel tasandil. Esimene summa, 100 €vastab a maksimaalne viitemaksutulu 14 100 €. See tähendab konkreetselt, et kui teie brutokuupalk on alla 1592 € kuus, saate seda kütusehüvitist taotleda. Le viitemaksutulu 9400 eurot või 1061 eurot kuus, abi kütuse ostmiseks võib ulatuda 200 €-ni. See vastab üksikisiku võrdlussissetulekule. Täiendavaid arvutusi on vaja mitme teenijaga leibkondade puhul. Lisaks võib mõlema abitaseme puhul kütusekulu olla suurenenud 50%. See on lisatugi suurematele sõitjatele. See peaks valitsuse sõnul aitama prantslasi, kes vajavad oma sõidukit oma töö raames.

Kütusetoetus võib seega madalaima sissetuleku puhul 300 euroni Kus 150 € ülaltoodud kategooria puhul. Omistamise tingimused koostatakse vastavalt teie aadressile ja sõiduki kasutamisele. Seeläbi kui elate oma töökohast kaugemal kui 30 km ja või läbida rohkem kui 12 000 km aastas, võib selle abi omistada teile. Praktikas on selle kütusekoguse teatud elemendid veel täpsustamata. Seda ei tehta süstemaatiliselt. Seetõttu peate selle hüvitise aktiivseks taotlemiseks oma olukorra deklareerima. Sõltuvalt teie sissetulekust ja administratsioonile edastatud teabest kas teie taotlus rahuldatakse või mitte. Kõik peaks juhtuma veebisaidil impots.gouv.fr. See peaks hõlbustama valitsusasutustel teie olukorraga seotud teabe ristviiteid. Rohkem infot tuleks edastada suve jooksul.