Supermarket: siin on säästud, mida saate esimese hinnaga tooteid ostes - المعرفة

Supermarket: siin on säästud, mida saate esimese hinnaga tooteid ostes

Supermarché : voici les économies que vous pouvez faire en achetant des produits 1er prix
جوجل بلس

Majandusolukord Prantsusmaal muutub järjest keerulisemaks. Inflatsiooni, nappuse, toodete tagasikutsumisega on prantslaste igapäevaelu täielikult muutunud. Õnneks pingutavad paljud supermarketid ja suuremad jaemüüjad oma hindadega, et kassas arvet vähendada.

Inflatsioonivastased meetmed

Inflatsioon lööb praegu rekordeid, kuid pole INSEE analüüside järgi veel haripunktis. Tõepoolest, viimane ennustab, et järgmise aasta septembris ületab inflatsioon 7%. Prantslaste igapäevaelu on väga häiritud. Supermarketites käimine on mõne jaoks muutunud ahastavaks, mistõttu ostujõud ainult langeb. Kuid rakendatakse palju meetmeid, et aidata neid, kelle vahendid on piiratud, et nad saaksid enam-vähem normaalselt edasi elada.

Valitsus pakub välja erinevaid meetmeid, et kohandada sissetulekuid inflatsiooniga. Seega saavad ümberhindamisest kasu paljud sotsiaalsed hüved. Pensionid hinnatakse ümber 4% peale, mis annab mullu jaanuari tõusuga kokku 5%. Tõuseb ka minimaalne vanadus ehk ASPA. Lisaks suurendatakse ka APL, RSA jt. Valitsus ei unusta tudengeid, tehes ettepaneku suurendada 0 taseme stipendiumide toetusi kuni 7. 1-eurosed toidukorrad ei lõpe kohe ja neid pikendatakse vähemalt aasta lõpuni. Seetõttu on käimas paljud abivahendid, sealhulgas toidutalongid, et püüda prantslasi sel raskel perioodil kõige paremini aidata.

Supermarketid annavad endast parima

Ka supermarketid püüavad oma kliente võimalikult hästi aidata. Pakkumisi on palju, näiteks odavamad esmatarbekaubad. Samuti on supermarketeid, mis kasutavad lojaalsuspunkte, et saada rohkem tutvustusi. Mõned ei kõhkle oma kasumimarginaali langetamast, et üldsusele mõeldud hinnad oleksid madalamad. Eriti puudutas see koolitarbeid.

Tõepoolest, sülearvutid on tooraine kallinemise tõttu kasvanud. Tundub, et paberimass on kallinenud kui viimase 40 aasta jooksul. Tootjatel ei jää muud üle, kui oma tooteid kallimaks muuta. Kuid jooksu koguskoori vähendamiseks on palju võimalusi. Näiteks ostke parimaid soodsaid kaubamärke.

Kokkuhoid, mida saab teha parima eelarvega

Kaubamärgitoodete ja supermarketi kaubamärgiga toodete hinnaerinevus on vaieldamatu. Siin on mõned konkreetsed näited. Võileivaleiva puhul on HARRY’si ja Carrefouri vahel säästetud 9 senti. Nõudepesuvahendil Paici ja Carrefouri vahel on see vahe juba 1,09 eurot. Tropicana ja Carrefouri vahe on 92 senti. Carrefouri kaubamärgi ja Lay’si vahel ca 1,16 eurot. Piisavalt, et kallutada kaalu supermarketi kaubamärgi kasuks.

Signal ja Carrefour hambapasta sääst 20 senti. Oliiviõli puhul on vahe muljetavaldav, 2,50 eurot Pugeti ja Carrefouri vahel. Ka pastal on märkimisväärne hinnavahe, Panzani ja Carrefouri vahel 40 senti. Vahepeal on tualettpaberil Lotuse ja Carrefouri vahe 60 senti. Väikese šveitslase jaoks on see Gervaisi ja Carrefouri vahel 25 senti. Ja lõpuks erinevus ja mitte vähem oluline õunakompott. Viimane säästab 2,32 eurot, kui võtta Androse asemel pigem Carrefouri kaubamärk.

Kõik need säästud on saavutatavad, kui võtta kasutusele massturu kaubamärgid, mitte kallimad. See võib kviitungil palju muuta.